16. června 2017

16. června 2017 v 13:41 | Sisi |  Deník
http://bellasvish.com/clx-male-enhancement/ by karkanjayin

16. června 2017

Při hledání obrázku k dnešnímu dni jsem využila jeden jediný filtr - jídlo/food a říkala si, co by se sem tak asi hodilo, když jsem objevila tohohle krasavce a usoudila, že udělám dívčímu blogerskému osazenstvu radost (a sobě taky).


Od posledního zápisu z 8. června uplinulo 8 dní a panika je pryč. Zaprvé jsem se konečně rozhodla, na kterou vysokou chci jít, takže zmatek ohledně budoucnosti je ten tam, zadruhé celovečerní představení, které je pro mě hodně důležité, je už zítra, takže přecházím do fáze uklidňující otupělosti, zatřetí mám za sebou čtyřdenní školení v Českým ráji, kde jsem si zkusila lézt po skalách, slaňovat a tak, takže jsem se vyřádila i po sportovní stránce, za čtvrté už mám koupené letenky do Anglie, takže stačí vyřešit dalších milion věcí, které mě čekají ale až po tomto víkdenu... zkrátka už to začíná vypadat trochu lépe, než před osmi dny a to je hlavní.

Co se týče mého čtyřdenního pobytu v Českém ráji, jednalo se o zaučení na pozici průvodce v rámci firmy, která se zaměřuje na outdoorové aktivity, takže přesně něco pro mě. Přijela nám téměř padesáti členná skupina Dánů, všichni byli moc milí a docela uměli i anglicky, jeden mladší učitel uměl až moc dobře věty jako: "Máš krásný zadek," takže jsem brzo zjistila, že legíny nejsou správná volba...

No a dnešek ve znamení jídla? Ještě aby ne, jsem po čtyřech dnech doma... lednička je plná zmrzliny, domácích jahod, třešní, zapečeného kuřete a kari rýže, takže... no ještě před týdnem jsem si slibovala, že do zítřejšího vystoupení se budu snažit hubnout, tak to zase nevyšlo. Právě sedím u počítače po vydatném obědě s kelímkem zmrzliny a mám se fakt dobře.

Doufám, že se zítřek vydaří minimálně tak, jak se vydařil tento týden, abych na něj mohla vzpomínat jen v dobrém a Vám všem přeji krásný víkend, snad nám výjde pěkné letní počasí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama