8. června 2017

8. června 2017 v 16:13 | Sisi |  Deník
i must have been sleep-doodling again (part iii) by urgeburger

8. ČERVNA 2017

Obrázek k tomuto dni jsem vybrala účelně, není to žádný random plakát, který jsem našla na internetu. Přesně vystihuje dnešek, který je zmatený a uhání asi tak 3 km napřed (můj mozek silně zaostává).

Někdy (spíš většinou) máme koloběh událostí pod kontrolou a tušíme... co se děje. A jindy, jako třeba dneska, je všechno jako jedna velká mísa hrachu a čočky, kterou se snažíte přebrat, abychom konečně mohly na ten zatracený ples.


Během odpoledne mi začíná docházet, že jsem solidně v hovnovým ráji, protože už ani nemám volný kolonky v kalendáři... cože, je to vůbec možný? Já bych tomu nevěřila, kdybych teď neviděla ty poškrkaný a hustě popsaný stránky. Jedna brigáda, druhá brigáda, zaučení na třetí brigádu, program na zaučení na čtvrtou brigádu, soutěže, tréninky, zápis na vysokou školu, výlet do Anglie (o kterým jsem nikomu neřekla)...jo Siso, jen blbni.

Panika se u mě rozezná dost snadno. Sedím u psacího stolu s diářem, kalendářem, papírkama, propiskama a zvírazňovačema a snažím se dát všechno dokupy, jenže jelikož nejsem zrovna pořádný člověk, tak je pak z mých výpisků a zápisků podobný mišmaš jako je ten na obrázku.

Prostě chaos. Ale to je můj život. A já ho miluju.


PS: všimla jsem si na domovský stránce, že je dneska cool být na blogu introvert, tak se veřejně přiznávám, že nejsem...(možná jen pokud jde o jídlo)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama