Popracovní nasazení

20. července 2017 v 7:27 | Sisi |  Směs

POPRACOVNÍ NASAZENÍ

Mám hodně velký mišmaš ve dnech, kterými poslední dobou spíše proplouvám, a tudíž si nejsem jistá, kdy tenhle obrázek vlastně vznikl. Asi ale nebudu lhát, když napíšu "někdy v poslední době", protože mám ještě na stole zbytky ořezaných pastelek.


Nedala bych za to ruku do ohně, ale myslím, že se to tak událo po jedné dvanáctce na recepci. Přišla jsem o půl sedmé večer domů, sedla ke stolu a přišel ke mě bratr s nějakým papírem. Na něm byla kytara poskládaná s notiček a houslových klíčů. Zeptala jsem se ho, odkdy kreslí a proč. On mi řekl, že to viděl na nějakém obrázku a že by to chtěl vytetovat (je mu 20 let), ale ne jen tak... že by k tomu chtěl nějaké barvy. Jestli bych mu něco nenamalovala, aby měl předlohu, protože jemu samotnému to nejde.

Je pravda, že kdyby mě poprosil, abych za něj umyla nádobí, tak budu prskat, ale když mě požádal o tohle, bez dalšího ptaní jsem vytáhla tvrdý papír, tužku, černý fix a svoje milované aquarelky. Celý večer jsem pak dělala jenom tohle, střídavě se u práce dívala na pohádku a byla ráda, že druhý den vstávám až v sedm, ne v pět.

S konečným výsledkem nejsem tradičně spokojená, možná to ještě budu předělávat, možná to už nechám a jen k tomu napíšu poznámku: "nesuďte mě podle těch barevným přechodů"... ještě jsem se nerozhodla. Každopádně za dva dny letím do Anglie, takže už moc času nemám.

Doma mě ještě čeká A3 rozpracovaného projektu, na který jsem už několik měsíců nesáhla a jsem s ním dost v koncích, protože jsem zjistila, že postrádám jakoukoliv průpravu a techniku, abych něco takového zvládla. Nikdy jsem nikam nechodila a někdy to nevadí, ale ta A3 a všechno, co mám na ní vymyšlené, si žádá víc, než co jsem ze sebe vymáčla na tuhle kytarku...očekávám příchod múzy prosím!

Mějte se fanfárově a užívejte si léta (slyšela jsem, že Colours je opět senzační!)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucienne | Web | 1. srpna 2017 v 23:29 | Reagovat

Náhodou, ten obrázek je moc pěkný a barevné přechody? :D To je víc, než jsem ze sebe pastelkami kdy vytáhla já. :D Obrázek mě zaujal už vlevo v menu, takže já můžu jen vychválit. :) Brácha bude mít super tetování. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama