Skryté příběhy

Skryté příběhy

7. června 2017 v 14:41 | Sisi
AKTUÁLNĚ ROZEPSANÁ JEDNA POVÍDKA Z TÉTO SEKCE


Že je Atlantida ztracená? V tomto světě, ve kterém se odehrávají níže zmíněné příběhy, jistě ztracená není. Jen už není dostupná všemu lidstvu, jak tomu bývalo kdysi dávno. Megani si z ní udělali svůj skrytý domov, uzamčený před okolním světem jako ten největší poklad. Dostat se dovnitř není nikterak lehké a samotný život na skrytém ostrově může být velmi těžký, ale o tom už se víc dočtete v příbězích, které mám pro Vás připravené.

"Dnes ještě zapadá slunce nad atlantidou."

Vítězslav NezvalKerin a její starší bratr Jales jsou dětmi jednoho z vážených meganů své doby a předpokládá se, že jejich síla se jednou vyrovná síle jejich otce. Poklidné dospívání jim však naruší velké povstání v samotném Domově, jak meganové nazývají svůj skrytý ostrov. Toto povstání se rozroste do mnohem větších rozměrů, než měli jeho strůjci v úmyslu, a Kerin s Jalesem jsou vlečeni každý jiným směrem. Zatímco hledají cestu zpět jeden k druhému, mění se jejich moc i srdce a Domov se ocitá ve velkém ohrožení.

Někdy je třeba jen věřit a osud si už sám pohraje s našimi životy.
Někdy víc, někdy míň, jak se mu zrovna zachce, ale vždycky to stojí zato.Megani mají několik zákonů, ale jeden nejdůležitější. Zachovat tajemství Domova. Ronald je na svou dobu velmi progresivní mladík a se svou mocí se teprve učí zacházet. Když se v roce 1910 usídlí v jednom pěkném Pařížském hotelu, často svou pokojskou překvapí nepořádkem, který při svých pokusech nadělá. Mladé chytré Gabrielle, která si prací v hotelu vydělává na studium na univerzitě, je Ronaldův věčný nepořádek podivný a začne být zvědavá, což pro hotelového hosta nesvědčí nic dobrého.

Jeden moudrý člověk řekl: "Čím více miluješ, tím více trpíš."
A právě o velké lásce je tento nejslavnější meganský příběh.
 
 

Reklama

Rubriky